Australian Open játék

Nyerd meg Roger Federer teniszfelszerelését az Eurosport és a Hathárom.hu közös játékán!

Tippelj, és nyerd meg az értékes napi nyeremények egyikét, vagy akár Roger Federer teniszfelszerelését teniszoktatással az Eurosport által élőben közvetített Australian Open alatt!

Szeretnél Roger Federer menő cuccaiban járni? Esetleg teniszezel is, csak nincs meg a megfelelő felszerelésed? Most itt a nagy lehetőség, az Eurosport és a hathárom.hu segítségével megnyerheted a svájci klasszis teniszfelszerelését, sőt még Csurgó Virágtól is vehetsz teniszórákat!

Az év első Grand Slam-tornáját a napfényes Ausztráliában rendezik január 14. és január 27. között. Az Australian Open ideje alatt minden nap kiválasztunk egy mérkőzést a (helyi idő szerinti) esti programból, Neked pedig nincs más dolgod, mint tippelni a meccsre, és máris megvan a lehetőséged, hogy nyerj velünk.

Roger Federer teniszfelszerelése

Továbbá naponta egy-egy Roger Federer baseball sapka, Eurosport emblémával ellátott sporttáska, valamint egy éves Eurosport Player előfizetés is gazdára talál.

RF baseball sapka

A játék menete:

- Január 13-ától kezdve minden nap 16:00 és 19:00 óra között közzéteszünk a hathárom.hu főoldalán egy kérdést (amely az EUROSPORT közvetítései során is rendszeresen elhangzik) a magyar idő szerint másnap délelőtt sorra kerülő főmérkőzéssel kapcsolatban, sorszámmal is jelölve azt (1-14.). Neked nincs más dolgod, mint tippelni a mérkőzésre. A tippedet egészen a találkozó kezdetéig leadhatod. Minden nap a helyesen tippelők közül időrendben az 50.-ként tippelő játékos egy Roger Federer baseball sapkát, a 100. egy Eurosport emblémával ellátott sporttáskát, a 150. pedig egy Eurosport Player előfizetést nyer.

- A tippelők között ranglistát vezetünk a játék 14 napja során. Minden helyes tippért egy pont jár, a helytelen tippekért nem jár pont. A főnyereményt az utolsó napi (14. sorszámú) kérdést követően a ranglista élén álló játékos nyeri. Azonos pontszám esetén a tippelők között az dönt, hogy a játék két hete során ki adta le első tippjét hamarabb.

- Amennyiben sérülés vagy egyéb ok miatt korábban ér véget egy mérkőzés, a meccsre beérkezett összes tipp semmisnek minősül, és az összesített ranglista számítása során sem vesszük figyelembe az adott találkozót. Ebben az esetben a napi nyeremények az összes beérkezett tipp sorrendje alapján kerülnek kiosztásra.

- Ha egy találkozó félbeszakad és egy későbbi időpontban folytatódik, a beérkezett tippek továbbra is érvényesek, elbírálásuk a mérkőzés befejeztével a többi találkozóhoz hasonlóan történik.

A nyertesek felhasználóneveit közzétesszük, a ranglista állását naponta egyszer frissítjük a játék ideje alatt.

Az összes kérdés linkjét és az aktuális állást megtaláljátok majd ebben a cikkben. Az éppen aktuális kérdés a 63.hu főoldala jobb oldali hasábjának tetején is megtalálható lesz.

A játékszabályzat és részvételi feltételek:

1. A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt.
2. A nyertesekkel a regisztráció során megadott e-mail címen vesszük fel a kapcsolatot.
3. A játékban csak a 14. életévüket betöltött személyek vehetnek részt.
4. Egy természetes személy csak egy regisztrációval vehet részt a játékban.
5. Egy játékos többször is nyerhet.
6. Az EUROSPORT és a hathárom.hu munkatársai a versenyben nem vehetnek részt.
7. A játékban való részvétel feltételeit a hathárom.hu és az EUROSPORT módosíthatja.
8. A kiszállítást igénylő nyereményeket csak magyarországi címre áll módunkban kipostázni. Külföldi lakhelyű nyertes esetén a kiszállítás helye lehet a nyertes rokonának, ismerősének magyarországi címe. Munkahelyi címre is kérhető a kiszállítás.

Bármelyik fenti korlátozó szabály megsértése a versenyből való azonnali kizárást vonja maga után.

Reméljük az EUROSPORT és a Hathárom.hu közös játéka elnyeri tetszéseteket! Jó szórakozást kívánunk!

Az Australian Open versenyét élőben közvetíti az EUROSPORT. A programot itt találod.

10 vándor2829 8

Azonos pontszám esetén a tippelők sorrendjét az dönti el, hogy a játék két hete során ki adta le első tippjét hamarabb.

Roger Federer teniszfelszerelést és Csurgó Virág jóvoltából öt óra ingyenes teniszoktatást nyert: andi22

Napi tippek:

14. A férfi egyes döntőjét a szerb Novak Djokovics és a skót Andy Murray játssza. Tippeld meg a mérkőzés pontos végeredményét (szettarányt)!

Roger Federer baseball sapkát nyert: cossacks

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: putámadre1717

Eurosport Player előfizetést nyert: chef

13. A női döntőt a fehérorosz Viktorija Azarenka és a kínai Li Na vívja. Tippeld meg, összesen hányszor veszik el egymás adogatását a játékosok!

Roger Federer baseball sapkát nyert: 06-kata-06

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: andi22

Eurosport Player előfizetést nyert: Kanyes

12. A férfi egyes második elődöntőjében a második helyen kiemelt Roger Federer a harmadik kiemelt Andy Murray-vel találkozik. Tippeld meg, hogy ki jut a döntőbe!

Roger Federer baseball sapkát nyert: Imre29

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: tomi0726

Eurosport Player előfizetést nyert: Gixxer

11. A címvédő szerb Novak Djokovics a negyedik helyen kiemelt spanyol David Ferrerrel játssza a férfi egyes első elődöntőjét. Tippeld meg, hány percig tart a mérkőzés!*

Roger Federer baseball sapkát nyert: zsoo22

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: NovakDjokovic

10. A férfi egyes utolsó negyeddöntőjében a francia Jo-Wilfried Tsonga a svájci Roger Federerrel csap össze! Tippeld meg a mérkőzés pontos végeredményét (szettarányt)!

Roger Federer baseball sapkát nyert: fszkriszta

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: pajtixxx

Eurosport Player előfizetést nyert: manyi1717

9. A szerb világelső Novak Djokovics a cseh Tomás Berdych ellen lép pályára a férfi egyes negyeddöntőjében. Tippeld meg, hány szettes lesz a mérkőzés!

Roger Federer baseball sapkát nyert: Tommy Gavin

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: bence199808

Eurosport Player előfizetést nyert: NorBika07

8. A legjobb nyolc közé jutásért a svájci Roger Federer a kanadai Milos Raoniccsal játszik. Tippeld meg, összesen hány bréklabdája lesz Federernek a mérkőzésen!

Roger Federer baseball sapkát nyert: kaiserviktor

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: Tomeee84

Eurosport Player előfizetést nyert: fszkriszta

7. A férfi egyes negyedik fordulójában a címvédő szerb Novak Djokovics a svájci Stanislas Wawrinka elllen lép pályára. Tippeld meg az első szet eredményét!

Roger Federer baseball sapkát nyert: zsozsu

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: Yossarian

Eurosport Player előfizetést nyert: Roland8

6. A hazaiak reménysége, Bernard Tomic a svájci Roger Federerrel mérkőzik a férfi egyes harmadik fordulójában. Tippeld meg, hogy a két játékos összesen hány game-et játszik a mérkőzésen!

Roger Federer baseball sapkát nyert: Opisthocoelicaudia

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: kávé

Eurosport Player előfizetést nyert: Bodi

5. Venus Williams a bombaformában játszó Marija Sarapovával mérkőzik a női egyes harmadik fordulójában. Tippeld meg, hány game-t nyer Williams a találkozón!

Roger Federer baseball sapkát nyert: Redbull756

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: gáborgábor

Eurosport Player előfizetést nyert: totheva21

4. A svájci Roger Federer az orosz Nikolaj Davigyenkóval játszik a második forduló rangadóján. Tippeld meg, hányszor veszi el Federer Davigyenko adogatását a mérkőzésen!

Roger Federer baseball sapkát nyert: BOLEVÁCZ

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: Csonkesz

Eurosport Player előfizetést nyert: rafanadal10

3. A címvédő, szerb Novak Djokovics a fiatal amerikai Ryan Harrisonnal találkozik a férfi egyes 2. fordulójában. Tippeld meg, hány ászt üt Djokovics a mérkőzésen!

Roger Federer baseball sapkát nyert: Palca

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: juctus

Eurosport Player előfizetést nyert: pokpepi

2. A férfi verseny első fordulójában a francia Gael Monfils az ukrán Alexandr Dolgopolovval találkozik. Tippeld meg a mérkőzés pontos végeredményét (szettarányt)!

Roger Federer baseball sapkát nyert: markoka111

Eurosport emblémával ellátott sporttáskát nyert: horykka

Eurosport Player előfizetést nyert: juhrin

1. Czink Melinda a korábbi világelső, szerb Ana Ivanoviccsal találkozik a női verseny első fordulójában. Tippeld meg a mérkőzés pontos végeredményét (szettarányt)!

Roger Federer baseball sapkát nyert: zolardi